dane kontaktowe  
Email: vila-milenka-drage@hotmail.com Mobitel: +385 91 21 44 061 Adresa: Pakoštanska 30. Drage. 23211 Pakoštane Chorwacja
HR | ENG | DE | CZ | PL

Drage i Pakoštane

Dwa piękne wioska, położona nad morzem

Drage Drage znajduje się w środkowej strefie chorwackiego Adriatyku, na głównej drodze między Zadar i Sibenik z jakości wybrzeża, czyste morze z widokiem na liczne wysepki. Natura stworzyła idealne plażę, która jest ze względu na energię elektryczną może być dumna z niezwykłej czystości. Chociaż Drage są bardzo zbliżone do miast takich jak Zadar i Sibenik, w ciszy i spokoju można zmierzyć z bardzo odległych miejsc na wyspach, ale ze wszystkimi wygodami nowoczesnego życia.

Drage - plaža Kąpielisko jest, jednak nie stanowiła zagrożenia z powodu nieostrożnego obchodzenia się z skuterów i motorówek. Aktualny i po południu wiatr utrzymać plażę czysty i idealnie nadaje się do uprawiania windsurfingu.Linii brzegowej z licznymi zatokami i piaszczystymi plażami zapewnić gościom, którzy chcą być sam "własne" część morza, z dala od masowej turystyki.Idealne miejsce na spokojny i relaksujący wypoczynek z rodziną. W pobliżu Drage są 4 parki narodowe i 2 parki narodowe, które można odwiedzić za pośrednictwem zorganizowanego dnia wycieczki statkami. Zabytki obfitują w sąsiednich miast Zadar i Šibenik.Za tych, którzy nie są zbyt wielcy miłośnicy morza i ryby morskie, w pobliżu jeziora Vrana podane możliwość cieszyć się świeżym kąpieli wodnych i wędkarstwa. Drage nasi goście zatrzymać niezapomniane pamięci.

Drodzy Goście, jeśli masz jakiekolwiek pytania prosimy o mnie kontakt.

Masz pytania? Zadzwoń do nas +385 91 21 44 061 | Możesz także zarezerwować on-line! Kliknij przycisk poniżej...

Zaraz zarezerwować wizytę!