Kontaktní údaje  
Email: vila-milenka-drage@hotmail.com Mobilní: +385 91 21 44 061 Adresní: Pakoštanska 30. Drage. 23211 Pakoštane Chorvatsko
HR | ENG | DE | CZ | PL

Drage i Pakoštane

Dvě krásná obec, která se nachází přímo u moře

Drage - Chorvatsko Drage se nachází v centrální zóně na chorvatském Jadranu, na hlavní silnici mezi Zadarem a Šibenikem s kvalitou pobřeží, čisté moře s výhledem na četné ostrovy. Příroda vytvořila perfektní pláž, která je vzhledem k elektřině může být hrdá na mimořádné čistoty. Přestože Drage jsou velmi blízko měst, jako je Zadar a Šibenik, v klidu a může měřit s některými velmi odlehlých místech na ostrovech, ale se všemi vymoženostmi moderního života.

Drage - pláž Koupaliště je však nehrozí nebezpečí zranění při neopatrném zacházení s koloběžek a motorové čluny. Aktuální a odpolední vánek udržovat na pláž čisté a dělat to ideální pro windsurfing.Členité pobřeží s četnými zátokami a písčitými plážemi poskytuje hostům, kteří chtějí být sami "vlastní" část moře, daleko od masové turistiky.Ideální místo pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou. Nedaleko Drage jsou 4 národní parky a 2 přírodní parky, které můžete navštívit prostřednictvím organizované jednodenní výlety lodí. Památky oplývají sousedních měst Zadar a Šibenik.Za ty, kteří nejsou příliš velcí fanoušci na moře a mořských ryb, v blízkosti jezera Vrana dána příležitost vychutnat čerstvé vody koupání a rybaření. Drage naši hosté pobyt nezapomenutelným paměť.

Vážení hosté, pokud máte nějaké dotazy, prosím dejte mi kontaktujte.

Máte dotazy? Zavolejte nám na +385 91 21 44 061 | Můžete si také on-line! Klikněte na tlačítko níže...

Rezervujte si schůzku ihned!